Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY HILFIGER

ПАТИКИ

Шифра на артикл: FW0FW06077-DW5
7.190 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 3.198 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5QBRW
8.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CONNY-5952
17.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195648_LB
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012945
3.152 МКД
Заштеда -60%
3.940 МКД
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27046704-50
1.971 МКД
Заштеда -34%
2.190 МКД
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001665-LBL
3.432 МКД
Заштеда -61%
4.290 МКД
8.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000006
6.152 МКД
Заштеда -44%
7.690 МКД
10.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BM4W
2.796 МКД
Заштеда -60%
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9