Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: MS327CPE-312
5.790 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 41,5
  41,5
 • 46,5
  46,5
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470693-301
12.090 МКД
Заштеда -20%
15.090 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29ABW
4.399 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29C3M
5.599 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CROSS-247
18.090 МКД
Заштеда -20%
22.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29RHM
5.249 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27031119-37
2.990 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16BYB07T22-3391
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27054388-37
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012210
4.390 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993164-24
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012157
5.590 МКД
Заштеда -29%
7.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 18869-084
4.190 МКД
Заштеда -21%
5.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46