Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U252CB0NBEK-6738
4.990 МКД
3.493 МКД
3.493 МКД
Заштеда: 1.497 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% ПАМУК 30% ПОЛИУРЕТАН 10% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PCU61454CA-BROWN
13.990 МКД
Заштеда -20%
17.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25AGC0FF22-6002
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 17665-248
7.390 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5MF4M
6.999 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25EAA04743-6001
6.632 МКД
Заштеда -20%
8.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27061109-30
2.990 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL009151
6.990 МКД
Заштеда -20%
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL009150
5.390 МКД
Заштеда -21%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U023BA043BC-6001
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2GY8M
5.599 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A25TMW
5.599 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2D52M
7.199 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12