Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U16CPA014EK-0666

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 14% КОЖА 43% ПОЛИУРЕТАН 43% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A293CM
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJANGO-5926
17.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474040-030
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ ERIC-5371
16.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013255
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29DRW
2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MS327PWA-081
3.432 МКД
Заштеда -45%
4.290 МКД
6.190 МКД
Големина
42
43
44
45
46,5
41,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50469490-251
6.328 МКД
Заштеда -44%
7.910 МКД
11.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70665-1
3.773 МКД
Заштеда -58%
5.390 МКД
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70636-1
3.493 МКД
Заштеда -58%
4.990 МКД
8.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S2108-818
3.213 МКД
Заштеда -58%
4.590 МКД
7.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46