Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS011771
Isbn: FL5B3SFAM12-MINT
8.490 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 1.700 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% Полиестер 50% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JRPM
4.194 МКД
Заштеда -40%
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5TCGW
4.399 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37010682-01
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D16AQA085RY-0007
8.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25NUD07T85-0547
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470198-100
4.240 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012947
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012946
5.750 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A288HW
4.399 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D152SA08577-1352
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012805
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012804
4.290 МКД
Заштеда -20%
5.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41