Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LIU.JO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LJ000010
Isbn: BA2063TX145-22222
10.990 МКД
12.390 МКД
12.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80%Полиестер 20%кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D250QB08522-9999
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02867P4431-8013
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YW0YW00636-BDS
11.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2MFRW
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2K16W
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012631
8.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012529
7.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012593
8.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25NUC0006K-9999
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25RTB085FU-9999
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A27CFW
7.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 234207-634-59
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41