Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LIU.JO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LJ000009
Isbn: BA2063TX145-01111
10.990 МКД
12.390 МКД
12.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80%Полиестер 20%кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25NUD07T85-0547
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470198-100
5.290 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012947
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012946
8.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A288HW
6.290 МКД
Големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D152SA08577-1352
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012805
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012804
5.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25RTB0FU22-1441
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01731-YBR
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27077725-01
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27032520-01
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40