Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LIU.JO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LJ000007
Isbn: BA2053PX097-S1847
10.490 МКД
11.690 МКД
11.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65%Кожа 35%полиестер 5%полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195648_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JZUW
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02874P4428-2212
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WS327LG-137
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25QXC04122-8191
8.290 МКД
Големина
35
36
37
38
39
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 30102-023-BEIGE
15.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 9883322-51
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001665-846
8.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001603-253
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ BETH-5609
15.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25NUD07T85-5Q5K
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2R3FW
6.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9