Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LIU.JO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LJ000004
Isbn: BA2051TX007-A7771
9.790 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80%Полиестер 20%кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012808
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01796-TIJ
4.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WS327LAG-661
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ W5740VDA-661
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012527
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195112_PK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2K75W
5.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2MF5W
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001665-556
8.690 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001024-914
8.090 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001910-510
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001805-881
7.390 МКД
Големина
37
38
39
40
41