Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CALVIN KLEIN

ПАТИКИ

Шифра на артикл: HM0HM00286-0GO
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50%Гума 40%полиамид 10%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50466887-001
19.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50466887-110
19.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45