Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 17052524-92
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 75% Полиестер 25% Термопластика Постава: 100% Полиестер Ѓон: 100% Термопластична гума Влошка: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993178-44
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 0433645-46
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25ECB014V2-4125
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70665-1
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70636-1
8.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S2108-818
7.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2E6CM
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25CWA02011-1010
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U256FC00022-1006
6.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16BYB07T22-1010
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 36791-062
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2FZ8W
6.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13