Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 17003261-52
Провери достапност
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 85% Полиестер 15% Полиуретан Постава: 100% Полиестер Влошка: 100% Полиестер Ѓон: 50% Гума 50% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J155CD010FE-0573
3.290 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32
33
34
26