Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
REPLAY

ПАТИКИ

Шифра на артикл: RPL008488
Isbn: GMS1P.000.C0009L-2974
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд REPLAY
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80% Кожа 10% Полиретан 5% поламид 5% Еластин Ѓон:Гума

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL008512
9.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2992641-30
3.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2992635-30
2.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A44XBM
8.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2GZJM
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2EC6M
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2EM8M
8.990 МКД
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1TQLM
10.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM00820-RBL
8.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2992647-30
3.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2EQBM
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A26BEM
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12