Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 9882286-42
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012944
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012809
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012807
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41