Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PARFOIS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 190325_BG
2.290 МКД
2.290 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиестер /Лице: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиестер /Лице: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Влошка: 100%Полиестер /Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195648_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41