Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: B161LA022ME-4502
4.490 МКД
4.490 МКД
3.592 МКД
Заштеда: 898 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 27
  *
 • 25
  *
 • 22
  *
 • 23
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол БЕБЕ МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 70% КОЖА 20% ПОЛИУРЕТАН 10% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara