Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J16ASC0CENF-9999
4.490 МКД
4.490 МКД
3.592 МКД
Заштеда: 898 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 27
  *
 • 28
  *
 • 29
  *
 • 30
  *
 • 31
  *
 • 26
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80% ПОЛИУТРЕТАН 13% ТЕКСТИЛ 7% СИНТЕТИКА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J944GD000HH-9999
3.832 МКД
Заштеда -20%
4.790 МКД
Големина
32
34
35
36
37
38