Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J049EE022BC-1361
4.290 МКД
4.290 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 28
  *
 • 29
  *
 • 30
  *
 • 31
  *
 • 32
  *
 • 33
  *
 • 34
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 53% КОЖА 35% ПОЛИУРЕТАН 12% ТЕКСТИЛ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J162YA050BU-1267
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33