ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 43080682-PL
Провери достапност
 • 39
  *
 • 41
  *
 • 40
  *
 • 37
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Состав 81%Полиуретан15%Памук4%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11000916-702
6.790 МКД
Големина
40
36
37
41
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11000745-600
7.390 МКД
Големина
41
36
38
39
37
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11000745-060
7.390 МКД
Големина
37
36
40
38
41
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11000745-969
7.390 МКД
Големина
41
39
36
37
40
38
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11000586-077
6.790 МКД
Големина
36
37
40
39
38
41
string(0) ""
string(0) ""