Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY HILFIGER

ПАТИКИ

Шифра на артикл: FM0FM03632-DW5
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 70%Кожа 20%полиамид 10%полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CZA0LT85-4002
8.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CYD0FF22-4002
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CXA00064-4002
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16AHB0FV22-F44M
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U15D7C00011-4064
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U169XA00085-4002
9.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U167VC0CL22-4002
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U04AEC022FU-H4N6
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CPA011ME-F49A
5.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U74D7C00023-4002
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16DQA022FU-0659
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16BYB02011-4002
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45