Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SUPER DRY

ПАТИКИ

Шифра на артикл: MF110093A-06A
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона CA21 PREVIEW FW21
Состав 55% Најлон 45% Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL008471
6.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2992647-12
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02546P4197-8744
10.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02351P4195-8743
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50455306-460
11.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45