Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS010053
Isbn: FL7CBBPEL12-LEOPA
7.490 МКД
5.992 МКД
5.992 МКД
Заштеда: 1.498 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 72% Полиестер 28% Полиуретан Гума/Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS011785
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS011782
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 188674_BM
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 21SSKA14-9019
2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41