Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2B12M
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Father's Days -20%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции и акции. 

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 50% Кожа, 50% Rebotl? Материјали

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50455306-1
11.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS010002
5.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009914
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009913
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45