Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J02BGD01422-8W1Z
Провери достапност
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 31
  *
 • 33
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕТСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 33% ПОЛИУРЕТАН 17% КОЖА 50% ТЕКСТИЛ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2CK7
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
4
4.5
5.5
6
7