Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 2999471-26
1.999 МКД
1.999 МКД
1.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% ПАМУК

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM00699-L9K
7.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999447-26
1.999 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50451944-340
15.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009216
7.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45