Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LEVI'S

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 232031-1900-23
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав Антилоп / Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи