Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: MICK-5192
14.590 МКД
14.590 МКД
14.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 55%Кожа 20%полиестер 25%полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999447-67
1.999 МКД
Големина
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999463-44
1.999 МКД
Големина
40
41
42
43
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999471-26
1.999 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999447-37
1.999 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999455-97
1.999 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999471-37
1.999 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999447-12
1.999 МКД
Големина
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999447-26
1.999 МКД
Големина
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999471-12
1.999 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45