Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CESARE PACIOTTI

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PAAAD2TSZ-PINK
14.990 МКД
14.990 МКД
14.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CESARE PACIOTTI
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 40%Кожа 60%текстил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL007961
5.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009827
8.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009824
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PAAAD1TCA-PINK
14.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1119892-QSD
6.790 МКД
Големина
5
6
7
8
9
10
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24XRW
6.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11000442-PNW
5.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 9883037-72
899 МКД
Заштеда -40%
1.499 МКД
Големина
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02341P3822-5190
11.290 МКД
Големина
36
37
38
39