Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SUPER DRY

ПАТИКИ

Шифра на артикл: WF110147A-5NT
6.190 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Полиуретан Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи