Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DESIGUAL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 21SSKA21-1000
5.490 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 187880_WT
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J15DWB000BC-1000
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
32
34
35
36
37
38
39
31
33
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WF110133A-PFI
4.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009826
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 185460_WT
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2F3WW
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2GVUW
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WF110147A-RJR
6.190 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WF110147A-5NT
6.190 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01293-YBS
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FW0FW05567-0GY
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J15CNA014EE-0563
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
32
34
35
36
37
38
39
31
33