Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J159EA01422-0036
Провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 28
  *
 • 29
  *
 • 31
  *
 • 33
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕТСКИ
Боја СИВА
Состав 51% ТЕКСТИЛ 42% КОЖА 7% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J049EE022BC-1361
4.290 МКД
Големина
30
32
34
35
36
28
29
31
33