Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: B043CD022FU-4380
Провери достапност
 • 25
  *
 • 20
  *
 • 21
  *
 • 22
  *
 • 23
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 27
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕТСКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 55% КОЖА 30% ПОЛИЕСТЕР 15% ПОЛИУРЕТАН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J168VB004KN-4231
4.490 МКД
Големина
30
26
27
28
29
31
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J15E0B0BU11-0735
3.990 МКД
Големина
32
34
35
36
37
38
31
33
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B161LA022ME-4502
4.490 МКД
Големина
25
22
23
24
26
27