Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U15AZA014PT-4002
5.590 МКД
5.590 МКД
4.472 МКД
Заштеда: 1.118 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 25% КОЖА 75% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29E5M
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50452041-401
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50451655-402
15.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2A9PW
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1XF2W
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
7
8
8.5
9
9.5
10
10.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A43YQM
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1XE6M
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24V9M
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
15
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50451740-401
10.450 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U15BVC01122-4002
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 232325-634-17
5.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PAAWU1TCA-NAVY
14.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45