Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY HILFIGER

ПАТИКИ

Шифра на артикл: EM0EM00611-YBR
7.190 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Father's Days -20%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции и акции. 

Последно парче
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 46
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 90%Кожа 10%полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50453915-118
17.790 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS010004
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MF110139A-04C
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46