Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
REPLAY

ПАТИКИ

Шифра на артикл: RPL007651
Isbn: GMS2M.000.C0010T-2904
6.090 МКД
6.090 МКД
6.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд REPLAY
Пол МАШКИ
Боја ТИРКИЗНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 60% Памук 40% Полиуретан Ѓон:Гума

Остави коментар

Trenutno nema komentara