Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SUPER DRY

ПАТИКИ

Шифра на артикл: WS510023A-QDD

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Состав 95% Најлон 5% Гума

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL006531
3.045 МКД
Заштеда -50%
6.090 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL006602
3.045 МКД
Заштеда -50%
6.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41