Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50452041-100
17.990 МКД
17.990 МКД
17.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss Cross Sale SS21

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100 % кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2992637-99
2.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM03621-YBR
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MF110093A-01C
4.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50453915-118
17.790 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999544-97
899 МКД
Заштеда -50%
1.799 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009799
4.690 МКД
Заштеда -40%
7.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2F98M
4.199 МКД
Заштеда -40%
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QXAW
3.299 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U15BND02214-1167
4.074 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U15AGB0LM22-1216
3.645 МКД
Заштеда -50%
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL007863
3.790 МКД
Заштеда -31%
5.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 232325-700-51
2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46