Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50452041-1
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100 % кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1XG2W
6.290 МКД
Големина
7
8
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24VBM
6.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29FSW
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50451737-1
13.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U15BVC01106-9999
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 233007-636-59
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PAAWU1TCA-BLACK
14.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YM0YM00083-BDS
7.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YM0YM00084-BDS
9.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM03429-BDS
6.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02367P1992-0144
5.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02654P4038-8013
11.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45