Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50452034-420
13.990 МКД
13.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009793
5.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999358-12
1.799 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999447-12
1.999 МКД
Големина
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999471-12
1.999 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999404-12
2.499 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999390-12
2.499 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993880-12
1.434 МКД
Заштеда -40%
2.390 МКД
Големина
41
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2999323-13
3.499 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45