Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: B150LC01385-A41Z

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 25
  *
 • 21
  *
 • 22
  *
 • 23
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕТСКИ
Боја СИНА
Состав 40% КОЖА 13% ПОЛИУРЕТАН 47% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara