Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: B152CB054FU-0899

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 25
  *
 • 21
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 23
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 27
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕТСКИ
Боја БЕЛА
Состав 76% ПОЛИУРЕТАН 24% ТЕКСТИЛ

Остави коментар

Trenutno nema komentara