Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J156PA014BU-0749

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 28
  *
 • 29
  *
 • 31
  *
 • 33
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕТСКИ
Боја ТЕГЕТ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J168VB004KN-4231
4.490 МКД
Големина
30
26
27
28
29
31
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J15E0B0BU11-0735
3.990 МКД
Големина
32
34
35
36
37
38
31
33
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B161LA022ME-4502
4.490 МКД
Големина
25
22
23
24
26
27