Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J15DWA08522-0592

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 31
  *
 • 33
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕТСКИ
Боја БЕЛА
Состав 44% КОЖА 5% ПОЛИУРЕТАН 11% ТЕКСТИЛ

Остави коментар

Trenutno nema komentara