Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U04D7E000KH-9299
8.790 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Geox Cross Sale May

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 91% ПОЛИЕСТЕР 9% КОЖА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2B12M
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PAASU9TDI-BLACK
15.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL007955
6.090 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009860
7.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009798
7.090 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1XG2W
6.290 МКД
Големина
7
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24VBM
6.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29FSW
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50451737-1
13.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 233007-636-59
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PAAWU1TCA-BLACK
14.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45