Барај
ПАТИКИ
SUPER DRY

ПАТИКИ

Шифра на артикл: MS510015A-ZC3
6.790 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав Платно / Гума

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DEHM
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QANM
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DFVM
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9.5
10.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A25YAM
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24FJM
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QACM
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2AJP
6.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DE9
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
14
15
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A24SV
6.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12