ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 43075771-02
1.490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 300 МКД
Zalihe:
Провери достапност
  • 38
  • 41
  • 40
  • 39
  • 36
  • 37
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Состав 55%Полиуретан45%Полиестер

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 53085740-01
2.990 МКД
Големина
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS006620
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1Z2A
8.490 МКД
Големина
8
12
9
8.5
10.5
9.5
7.5
11
7
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J929EA0FU22-3288
4.990 МКД
Големина
33
38
41
35
34
37
36
40
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J929EA0FU22-0749
4.990 МКД
Големина
37
36
40
34
38
41
35
39
33
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B941HA0MAHI-9006
4.590 МКД
Големина
24
25
23
26
27
22
20
21
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U94T1D045EK-9999
10.990 МКД
Големина
44
41
42
43
45
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U824GB0CL22-4458
7.590 МКД
Големина
41
45
42
43
40
46
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J947RA05446-4002
4.990 МКД
Големина
31
37
36
32
39
33
38
35
34
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J947QA0BCBU-0498
6.590 МКД
Големина
39
33
41
38
35
34
37
40
36
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D946TA022DS-7005
10.290 МКД
Големина
41
39
36
40
37
35
38
string(0) ""
string(0) ""