Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
BOSS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 50479898-001
7.990 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 2.400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
7.990 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 2.400 МКД
Извести ме за попуст
2
1