Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 37067730-99
Šifra proizvođača: 37067730
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан Постава: 80% Полиуретан 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202858_PK
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202831_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202906_BK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202929_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202934_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202860_PK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202932_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202935_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203274_EC
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202906_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202857_PK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 47071250-99
990 МКД