Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 201145_BG
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Полиестер /Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203107_NV
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202856_PK
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202832_BL
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202836_BL
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203171_OR
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203170_OR
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203175_NV
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203168_EC
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202845_BL
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203169_CA
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202833_BL
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203179_EC
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД