Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
PARFOIS

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 197756_LM
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност 2: 20%Алуминиум, 80%Полиестер / Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 37085945-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 37035946-PL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 37035946-88
690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 0964037-94
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 200453_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 200454_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844624-28
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844640-19
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844639-73
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844629-29
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844630-58
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844632-19
2.390 МКД